Czcionka: A A+ A++

Thermavein

 

Thermavein jest innowacyjną i bezpieczną metodą zamykania rozszerzonych naczyniek krwionośnych również w obrębie twarzy. Podczas zabiegu do obszaru zmienionego chorobowo dostarczana jest kontrolowana dawka energii wyskiej częstotliwości (RF) – pozwala to na natychmiastowe zamknięcie rozszerzonych naczyniek na zasadzie termokoagulacji.

Nowoczesna i bezpieczna technologia

Zastosowanie ThermaVein do zamykania naczyniek możliwe jest dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Ważne jest, że to zabieg, który można wykonywać przez cały rok. Zabieg jest prawie bezbolesny, określany jako „ukąszenie komara lub wyrwanie włosa”. Krótki czas zabiegu, przynoszący natychmiastowy efekt, bez siniaków, blizn, przebarwień.

 

Przeciwwskazania :

  • jedyne przeciwwskazania to uczulenie na nikiel, ciąża i padaczka.

 medycyna pracy pszczyna
Wszyscy lekarze posiadają drugi stopień specjalizacji, do zespołu medycznego dołączło dwóch lekarzy z doktoratem, którzy będą konsultować pacjentów.
medycyna estetyczna pszczyna
Motto naszej firmy medycznej głosi , że Pacjenci są naszym najwyższym dobrem, a zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań - naszym najwyższym celem. To nie tylko motto, ale przede wszystkim dewiza którą kierujemy się na co dzień.
badania psychoanalityczne pszczyna
Aby nasi Pacjenci czuli się bardziej komfortowo - pomieszczenia są klimatyzowane.
Mamy możliwość płatności kartą.