Czcionka: A A+ A++

Usuwanie zmarszczek bez operacji

Zmarszczki teraz możesz usunąć bez konieczności poddawania się skomplikowanym operacjom plastycznym. Wybierz się na jeden z zabiegów wypełniania zmarszczek. Wypełniacze zmarszczek dają bardzo dobre efekty, a w dodatku wcale nie są już takie drogie.

Z wiekiem skóra traci jędrność, bo ubywa w niej włókien kolagenu i elastyny. Staje się coraz bardziej sucha i cienka, słabiej krąży w niej krew, w efekcie powstają zmarszczki. Wyraźnie widać je u kobiet w okresie menopauzy, ale zaczynają się pojawiać już koło trzydziestki. Na szczęście istnieje tak wiele sposobów ich wypełniania, że każda z nas, nawet jeśli jest alergiczką, znajdzie coś dla siebie.

Co to są wypełniacze?

Wypełniacze to bezinwazyjny sposób korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz zwiększania objętości warg charakteryzujący się wysoką efektywnością. Zawarty w nich kwas hialuronowy jest syntetycznym odpowiednikiem naturalnie występującego w naszym organizmie, którego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność.

Wypełniacze skórne na bazie naturalnych lub syntetycznych materiałów są stosowane już od 1890 roku. Jest to jedna z bardziej wypróbowanych metod terapii w medycynie estetycznej.

Jak to działa?

Różnorodność preparatów obecnych na rynku umożliwia stosowanie wypełniaczy w zależności od indywidualnych potrzeb, wieku, miejsca i rodzaju korekcji. Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczach ma postać krystalicznego żelu, którego cząstki różnią się rozmiarem w zależności od struktury tkanki warstwy skóry, w którą mają być wstrzyknięte. Po wprowadzeniu do skóry preparat co pozwala uzyskać naturalny efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy lub korekcji konturu ust. Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu, a jego trwałość zależy od miejsca wstrzyknięcia preparatu - od 6 do12 miesięcy w przypadku wygładzenia zmarszczek, korekcji konturów twarzy i ok. 6 miesięcy w przypadku powiększenia ust.

Zalecenia przed zabiegiem:

Na 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny lub innych leków przeciwkrzepliwych oraz stosować leków przeciwzapalnych. Zabieg nie wymaga wcześniejszego wykonania testów alergicznych.

Zabieg:

Na około godzinę przed zabiegiem okolice, która ma być poddana zabiegowi pokrywa się warstwą kremu znieczulającego (np. Emla). Następnie, po dokładnym odkażeniu miejsca, preparat aplikuje się bardzo cienką igłą, która znacznie zmniejsza bolesność zabiegu oraz pozwala uniknąć śladów w miejscu wkłucia. Zabieg trwa ok. 30 minut.medycyna pracy pszczyna
Wszyscy lekarze posiadają drugi stopień specjalizacji, do zespołu medycznego dołączło dwóch lekarzy z doktoratem, którzy będą konsultować pacjentów.
medycyna estetyczna pszczyna
Motto naszej firmy medycznej głosi , że Pacjenci są naszym najwyższym dobrem, a zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań - naszym najwyższym celem. To nie tylko motto, ale przede wszystkim dewiza którą kierujemy się na co dzień.
badania psychoanalityczne pszczyna
Aby nasi Pacjenci czuli się bardziej komfortowo - pomieszczenia są klimatyzowane.
Mamy możliwość płatności kartą.