Czcionka: A A+ A++

Informator o Terminach Leczenia - nowa wyszukiwarka adresów na stronie NFZ


Informator o Terminach Leczenia to nazwa nowego narzędzia służącego do wyszukiwania placówek medycznych, gdzie Pacjent może skorzystać z leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wyszukiwarka posiada wiele zalet, a największe z nich to:

  • informacja o najszybszym terminie
  • informacja o liczbie osób oczekujących do danego specjalisty
  • dogodne opcje wyszukiwania, np. "pokaż na mapie"
  • informacje na temat udogodnień przypisanych do danej placówki, np. winda, parking, podjazd czy WC dla niepełnosprawnych
  • możliwość zgłaszania uwag.

Informator o Terminach Leczenia to też przede wszystkim zbiór numerów telefonów i adresów do poszczególnych szpitali, poradni i specjalistów działających w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną wyszukiwarki: https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/

Informator o Terminach Leczenia w znacznym stopniu pokrywa się ze znajdującą na stronie Funduszu zakładką "Gdzie się leczyć". Obie strony zawierają zbiór danych teleadresowych, jednak nieznacznie różnią się od siebie opcjami wyszukiwania.

Zapraszamy do korzystania z obu wyszukiwarek.medycyna pracy pszczyna
Wszyscy lekarze posiadają drugi stopień specjalizacji, do zespołu medycznego dołączło dwóch lekarzy z doktoratem, którzy będą konsultować pacjentów.
medycyna estetyczna pszczyna
Motto naszej firmy medycznej głosi , że Pacjenci są naszym najwyższym dobrem, a zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań - naszym najwyższym celem. To nie tylko motto, ale przede wszystkim dewiza którą kierujemy się na co dzień.
badania psychoanalityczne pszczyna
Aby nasi Pacjenci czuli się bardziej komfortowo - pomieszczenia są klimatyzowane.
Mamy możliwość płatności kartą.