Czcionka: A A+ A++

Chirurg Dziecięcy

W pełnym zakresie chirurgia pediatryczna dla dzieci w wieku od pierwszego dnia życia do ukończenia 18 roku.

  • Porady specjalistyczne
  • Diagnostyka przed planowanymi zabiegami operacyjnymi (przepukliny pachwinowe, pępkowe, kresy białej, pooperacyjne ; niezstąpienie jąder - wnętrostwo, wędrujące jądra; wodniaki jąder i powrózka nasiennego, żylaki powrózka nasiennego; stulejki; spodziectwo; torbiele dołu podkolanowego; gangliony; zmiany barwnikowe i inne zmiany na skórze; kaszaki i tłuszczaki; ginekomastia;)
  • Kwalifikacja do zabiegów operacyjnych - w przypadkach tego wymagających istnieje możliwość leczenia operacyjnego (także umowa z NFZ) w ramach chirurgii jednego dnia.

Dr n. med.Tomasz Smyła - Specjalista chirurg dziecięcy

dr n. med. Tomasz Smyła  - Ukończył studia w 1994 r. na Wydziale Lekarskim w Ślaskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Po odbyciu stażu podyplomowego cała jego droga zawodowa związana była z Katedrą i Kliniką Chirurgii Dziecięcej Śl. A. Med. w Bytomiu, a od 2000 roku z Katedrą i Kliniką Chirurgii i Urologii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach – Ligocie. Jest specjalistą II º w zakresie chirurgii dziecięcej. Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny uzyskał w 2003 roku. Zajmuje się chirurgicznymi aspektami leczenia dzieci, swoje klinczne doświadczenie wykorzystując w codziennej praktyce również ambulatoryjnej.medycyna pracy pszczyna
Wszyscy lekarze posiadają drugi stopień specjalizacji, do zespołu medycznego dołączło dwóch lekarzy z doktoratem, którzy będą konsultować pacjentów.
medycyna estetyczna pszczyna
Motto naszej firmy medycznej głosi , że Pacjenci są naszym najwyższym dobrem, a zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań - naszym najwyższym celem. To nie tylko motto, ale przede wszystkim dewiza którą kierujemy się na co dzień.
badania psychoanalityczne pszczyna
Aby nasi Pacjenci czuli się bardziej komfortowo - pomieszczenia są klimatyzowane.
Mamy możliwość płatności kartą.