Czcionka: A A+ A++

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszej facebookowej odsłony (CGS Medycyna Estetyczna)! Tam Państwo znajdziecie nasze najnowsze promocje, konkursy oraz wiele aktualności. Zapraszamy!

 


 

Z radością informujemy, że są dostępne bony upominkowe na zabiegi Medycyny Estetycznej!

 

Zachęcamy do zapoznania się z rodzajem i cennikiem zabiegów (w załączniku). Oferujemy dwa typy bonów: na wybrany zabieg lub na konkretną kwotę.

Zakupione bony można zrealizować w naszej placówce Centrum Gabinetów Specjalistycznych, 43-200 Pszczyna, ul. Kilińskiego 3a po wcześniejszej rejestracji telefonicznej: tel. 518 266 330. Ważność każdego bonu to 6 miesięcy od daty zakupu. Bony nie podlegają zwrotowi. Bonu również nie można spieniężyć ani uzyskać reszty za niewykorzystane usługi. Wówczas gdy wartość usługi przewyższa wartość bonu, posiadacz upominku zobowiązany jest do pokrycia różnicy.

Pliki do pobrania:
medycyna pracy pszczyna
Wszyscy lekarze posiadają drugi stopień specjalizacji, do zespołu medycznego dołączło dwóch lekarzy z doktoratem, którzy będą konsultować pacjentów.
medycyna estetyczna pszczyna
Motto naszej firmy medycznej głosi , że Pacjenci są naszym najwyższym dobrem, a zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań - naszym najwyższym celem. To nie tylko motto, ale przede wszystkim dewiza którą kierujemy się na co dzień.
badania psychoanalityczne pszczyna
Aby nasi Pacjenci czuli się bardziej komfortowo - pomieszczenia są klimatyzowane.
Mamy możliwość płatności kartą.