Czcionka: A A+ A++

UWAGA!
 

ZE WZGLĘDU NA PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O ZASTOSOWANIE SIĘ DO PONIŻSZYCH ZALECEŃ ! ! !

Szanowni Pacjenci, w związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz w trosce o dobro i zdrowie Państwa oraz Personelu Medycznego zostały wprowadzone zmiany dotyczące udzielania świadczeń medycznych w Centrum Gabinetów Specjalistycznych.

Ogólne

 • JEŚLI PODEJRZEWASZ U SIEBIE LUB SWOICH BLISKICH ZAKAŻENIE KORONAWIRUSEM, NIE PRZYCHODŹ DO PRZYCHODNI. W przypadku potrzeby skontaktowania się z nami – zadzwoń.

 • Nie możesz również przychodzić będąc objęty kwarantanną ani mieszkać w jednym domostwie z osobą aktualnie przechodzącą COVID-19 ani mieszkać w jednym domostwie z osobą aktualnie będącą na kwarantannie.

 • Dla bezpieczeństwa pacjentów oraz pracowników CGS pacjenci zgłaszający się do Poradni są proszeni o przychodzenie bez osób towarzyszących (a jeśli stan pacjenta tego wymaga – z jedną osobą towarzyszącą) a w przypadku dzieci może wejść tylko jeden rodzic bądź opiekun na umówioną uprzednio godzinę. Prosimy o niezgłaszanie się bez wcześniejszego telefonicznego umówienia terminu wizyty.

 • Prosimy nie przychodzić wcześniej, lecz na godzinę ustaloną z Rejestracją Poradni aby niepotrzebnie nie czekać i się nie denerwować.

Prosimy w dniu umówionej wizyty mieć przy sobie maseczkę ochronną.

 

Dotyczy przyjęć w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej

 • Pacjentom udzielane będą teleporady w godzinach pracy poradni, w ramach teleporady medycznej masz możliwość otrzymania zaleceń, zwolnienia lekarskiego, e-recepty, e-skierowania, zlecenia  na wyroby medyczne, sugestii bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno – epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność. 

 • W sytuacji, kiedy lekarz udzielający teleporady na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia pacjenta stwierdzi, że musi pojawić się w poradni, zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza i wtedy możliwe będzie wejście do przychodni. Prosimy, aby pacjenci, którym zostanie wyznaczona wizyta w poradni, przychodzili bez osób towarzyszących.

 • Szczepienia będą odbywać się tylko w godzinach przedpołudniowych.

 • Bezwzględnie prosimy o zgłaszanie się na wyznaczone godziny.

 

Dotyczy przyjęć w poradniach specjalistycznych

 • Pacjenci mogą skorzystać z zaplanowanej wizyty u lekarza specjalisty, o ile nie wykazują objawów infekcji, nie są na kwarantannie/izolacji.


   medycyna pracy pszczyna
Wszyscy lekarze posiadają drugi stopień specjalizacji, do zespołu medycznego dołączło dwóch lekarzy z doktoratem, którzy będą konsultować pacjentów.
medycyna estetyczna pszczyna
Motto naszej firmy medycznej głosi , że Pacjenci są naszym najwyższym dobrem, a zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań - naszym najwyższym celem. To nie tylko motto, ale przede wszystkim dewiza którą kierujemy się na co dzień.
badania psychoanalityczne pszczyna
Aby nasi Pacjenci czuli się bardziej komfortowo - pomieszczenia są klimatyzowane.
Mamy możliwość płatności kartą.